پروفیل چراغ خطی یا لاینر
در این مقاله به پروفیل چراغ خطی که از مقالات شرکت اطلس پویا است، می پردازیم لطفا با ما همراه باشید. همانطور که از نام این محصول پیداست، پروفیل چراغ خطی یا لاینر (LINEAR) در واقع یک نوع پروفیل است که به...

تاریخ انتشار : 1402/1/24/ نمایش : 129 / نظرات : 0

پروفیل آلومینیوم چراغ خطی چیست؟

در این مقاله به پروفیل چراغ خطی که از مقالات شرکت اطلس پویا است،می پردازیم لطفا با ماه همراه باشید.همانطور که از نام این محصول پیداست، پروفیل چراغ خطی در واقع یک نوع پروفیل است که به صورت خطی نصب می شود.

پروفیل لاینر (LINEAR)

این نوع پروفیل ها معمولاً با طولهای مختلف قابل دسترس هستند، پروفیل مناسب برای انواع چراغ های لاینر پروفیل آلومینیومی هستند که برای بدنه وقالب چراغ خطی استفاده می گردد.

کاربردهای پروفیل چراغ خطی

❌فضاهای داخلی شخصی و صنعتی

❌سبک بودن بدنه برای جابجایی راحت تر

❌مقاومت بالا در برابر ضربه و تنوع زیاد

با توجه به اینکه از وسایل روشنایی می توان در هر فضایی استفاده کرد، تولید بدنه های مقاوم که شکل پذیری عالی و مقاومت بسیار بالایی داشته باشند یک ضرورت محسوب می شود.

استحکام پروفیل لاینر

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمینه استفاده پروفیل لاینر توجه داشت که این محصولات نسبت به ضربه مقاوم بوده و طول عمر بالایی هم دارند همچنین مقاومت چراغ های لاینر به کار رفته برای نورپردازی مزیت محسوب می شود.

تبادل دمایی پروفیل لاینر

معمولاً وقتی چراغی نور تولید میکند حرارت هم تولید خواهد کرد.مزیت استفاده از پروفیل آلومینیوم در چراغ لاینر ،تبادل حرارت و دفع آنها است.در واقع پروفیل آلومینیوم به عنوان یک خنک کننده یا HEAT SINK باعث کاهش دمای کارکردو افزایش طول عمر چراغها می شود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

شرکت اطلس پویا فعالیت خود را در سال 1384 با راه اندازی اولین خط رنگ الکترواستاتیک در استان مرکزی آغاز کرد.پس از 5 سال ارائه خدمات  رنگ آلومینیوم و جلب رضایت و اعتماد مشتریان، در سال 1389تولید پروفیل آلومینیوم را به فعالیت خود افزود.
در سال 1394 واحد بازرگانی اطلس پویا شروع به فعالیت کرد و علاوه بر ارائه محصولات تولیدی خود،جهت افزایش تنوع در انتخاب مشتریان، سبد محصولات خود را با افزودن دیگر برندها گسترده تر نمود. اکنون اطلس پویا با برخورداری از تجربه چندین ساله تولید و نیز ارتباطات گسترده در شبکه فعالان صنعت آلومینیوم جایگاه خود را به عنوان "هاب صنعت آلومینیوم" انتخاب نموده است  

لینک های کاربردی

انواع سرویس ها

عضویت در خبرنامه