شرکت اطلس پویا اراک/تامین پروفیل اختصاصی آلومینیوم/ پروفیل های صنعتی

شرکت اطلس پویا فعالیت خود را در سال 1384 با راه اندازی اولین خط رنگ الکترواستاتیک در استان مرکزی آغاز کرد.

شرکت اطلس پویا اراک/تامین پروفیل اختصاصی آلومینیوم/ پروفیل های صنعتی

پس از 5 سال ارائه خدمات رنگ آلومینیوم و جلب رضایت و اعتماد مشتریان، در سال 1389 تولید پروفیل آلومینیوم را به فعالیت خود افزود.

شرکت اطلس پویا اراک/تامین پروفیل اختصاصی آلومینیوم/ پروفیل های صنعتی

در سال 1394 واحد بازرگانی اطلس پویا شروع به فعالیت کرد و علاوه بر ارائه محصولات تولیدی خود،جهت افزایش تنوع در انتخاب مشتریان، سبد محصولات خود را با افزودن دیگر برندها گسترده تر نمود. اکنون اطلس پویا با برخورداری از تجربه چندین ساله تولید و نیز ارتباطات گسترده در شبکه فعالان صنعت آلومینیوم جایگاه خود را به عنوان "هاب صنعت آلومینیوم" انتخاب نموده است تا با ارائه خدمات طراحی و تامین پروفیل های اختصاصی،نقش پل ارتباطی میان مصرف کنندگان و تامین کنندگان این صنعت را ایفا کند.

تلاش اطلس پویا این است که با تکیه بر شناخت عمیق و دقیق خود از نیازهای مصرف کنندگان و پتانسیل های هر یک از تامین کنندگان،فهرستی از بهترین انتخاب ها را به مشتریان خود ارائه دهد تا از این مسیر،بستر نوینی را در صنعت آلومینیوم کشور ایجاد نماید.

برخی از مشتریان ما

شرکت ها و برند هایی که ما با آن ها قرار داد داریم

درباره ما

شرکت اطلس پویا فعالیت خود را در سال 1384 با راه اندازی اولین خط رنگ الکترواستاتیک در استان مرکزی آغاز کرد.پس از 5 سال ارائه خدمات  رنگ آلومینیوم و جلب رضایت و اعتماد مشتریان، در سال 1389تولید پروفیل آلومینیوم را به فعالیت خود افزود.
در سال 1394 واحد بازرگانی اطلس پویا شروع به فعالیت کرد و علاوه بر ارائه محصولات تولیدی خود،جهت افزایش تنوع در انتخاب مشتریان، سبد محصولات خود را با افزودن دیگر برندها گسترده تر نمود. اکنون اطلس پویا با برخورداری از تجربه چندین ساله تولید و نیز ارتباطات گسترده در شبکه فعالان صنعت آلومینیوم جایگاه خود را به عنوان "هاب صنعت آلومینیوم" انتخاب نموده است  

لینک های کاربردی

انواع سرویس ها

عضویت در خبرنامه