نکات نگهداری درب و پنجره
برای بهبود عملکرد لاستیک درزگیر، که نقش بسیار مهمی در میزان عایق بودن پنجره در برابر نفوذ آب، گرد و غبار، آلودگی صوتی وسرما و گرما دارد، می توان در دوره های 4 ماهه از آب و صابون مایع برای نظافت لاستیک...

تاریخ انتشار : 1402/1/19/ نمایش : 149 / نظرات : 0

ü برای بهبود عملکرد لاستیک درزگیر، که نقش بسیار مهمی در میزان عایق بودن پنجره در برابر نفوذ آب، گرد و غبار، آلودگی صوتی وسرما و گرما دارد، می توان در دوره های 4 ماهه از آب و صابون مایع برای نظافت لاستیک درزگیر درب و پنجره و از روغن برای نرم کردن آن استفاده کرد.

 

ü تمیزکاری و روغن کاری قطعات فلزی و همینطور یراق آلات پنجره موجب افزایش عمر یراق آلات و راحتی باز و بسته شدن درب و پنجره می شود.

 

ü برچسب یا لیبل پروفیل نباید تا قبل از اتمام فعالیت های ساختمانی جدا شود، تا آسیبی به پروفیل ها وارد نشود.

 

ü لیبل های پنجره حداکثر پس از 90 روز باید از پروفیل جدا شود، بدلیل آنکه لیبل ها جز مواد تجزیه شدنی و برگشت پذیرهستند و بعد از طی این مدت کندن آن از روی پروفیل براحتی نخواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

شرکت اطلس پویا فعالیت خود را در سال 1384 با راه اندازی اولین خط رنگ الکترواستاتیک در استان مرکزی آغاز کرد.پس از 5 سال ارائه خدمات  رنگ آلومینیوم و جلب رضایت و اعتماد مشتریان، در سال 1389تولید پروفیل آلومینیوم را به فعالیت خود افزود.
در سال 1394 واحد بازرگانی اطلس پویا شروع به فعالیت کرد و علاوه بر ارائه محصولات تولیدی خود،جهت افزایش تنوع در انتخاب مشتریان، سبد محصولات خود را با افزودن دیگر برندها گسترده تر نمود. اکنون اطلس پویا با برخورداری از تجربه چندین ساله تولید و نیز ارتباطات گسترده در شبکه فعالان صنعت آلومینیوم جایگاه خود را به عنوان "هاب صنعت آلومینیوم" انتخاب نموده است  

لینک های کاربردی

انواع سرویس ها

عضویت در خبرنامه